Teknik ön eleme testi için test olmak istediğiniz programlama dilini 24.02.2022 saat 21.00’e kadar aşağıdaki form üzerinden işaretleyiniz. Yanıt gönderilmemesi durumunda otomatik olarak Python testi gönderilecektir. Etkinlik genel olarak Python üzerinden ilerleyeceği için Python biliyorsanız Python testini çözmenizi tavsiye ederiz. Sistem Google Chrome dışındaki browserlarda sıkıntı çıkarabileceği için lütfen ön eleme testini çözerken Google Chrome kullanınız.

 

Teknik ön eleme testi 25.02.2022 saat 15.00’te iletilecektir. 04.03.2022 saat 23.59’a kadar teknik ön eleme testini çözmeniz gereklidir. 

Birden fazla dil tercihiniz olması durumunda tercihlerinizden herhangi birisi size iletilecektir. 

DİPNOT: Teknik ön eleme testinin uygulanacağı Huawei sistemi, test girişinde kullanıcılardan kamera, ses kaydı ve ekran kaydı isteyecektir. Kamera, ses ve ekran kaydı açmak tercihinize bağlıdır ve ön eleme sürecinde herhangi bir etkiye sahip değildir. Gerekli duyuruları kaçırmamak ve teknik ön eleme testinin iletiminde problem olmaması adına lütfen mail kutunuzu ve spam klasörünüzü belirli aralıklarla kontrol etmeyi unutmayın.

 

Başarılar,